Ми працюємо. Також ми сформували гуманітарний фонд та віддаємо 1 гривню, з кожного купленого Вами квадратного метра, на благодійність.

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ФІБРОЦЕМЕНТНИХ ПАНЕЛЕЙ В УКРАЇНІ

Ми надаємо кращу комбінацію ціни, якості, екологічності, довговічності, простоти монтажу та естетики.

Каталог та прайс

  КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ

  ФІБРОЦЕМЕНТНІ ПАНЕЛІ – НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ СЕРЕД ОБЛИЦЮВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ.

  Фіброцементні листи це сучасний матеріал, який має унікальні особливості: екологічність, негорючість, міцність, вологостійкість, резистентність до грибку та комах. Матеріал складається з простих компонентів: портландцементу, целюлози, піску та води.
  Ми пропонуємо товари найкращих виробників фіброцементу, продукція яких має широке використання у країнах ЕС, Азії та Америки. Наша продукція пройшла всю необхідну сертифікацію, та відповідає найвищим вимогам.

  1/
  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pg368287/fibrocement.ua/www/wp-content/themes/fibrocement/page-templates/home.php on line 193

  ЧОМУ ФІБРОЦЕМЕНТ?

  У 1990х країни ЕС відмовилися від використання азбесту для будівництва, оскільки дослідження підтвердили факт впливу на розвиток онкологічних захворювань. У грудні 2021 Україна також схвалила заборону азбесту на законодавчому рівні, найпопулярнішим товарами на основі азбесту є панелі з бетону та шифер.
  У пошуках безпечного замінника азбесту, вчені розробили фібробетон з целюлозним волокном, який знайшов широке використання у розвинених країнах. Целюлоза – основа деревини та бавовни, а її волокна це оболонка рослинних клітин. Відповідно, фіброцемент абсолютно екологічний матеріал, який за допомогою технології автоклавування, стає недорогою, якісною і естетичною альтернативою іншим оздоблювальним матеріалам.

  1/
  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pg368287/fibrocement.ua/www/wp-content/themes/fibrocement/page-templates/home.php on line 193

  Дуже часто ми бачимо на вулицях міста, як вентильовані фасади закривають дешевими пластиковими панелями. Виробники стверджують, що вони міцні і невибагливі, хоча на вигляд — залишають бажати кращого. Та й через 5-10 років після установки такий фасад виглядає зовсім не настільки міцним і довговічним, як було обіцяно. Керамограніт, штучний камінь? — Використовується рідко, нерентабельний, примхливий в установці і експлуатації. Нерідко, шар утеплювача просто шпаклюють і фарбують — такий спосіб обробки фасаду найдешевший, але й за іншими характеристиками він явно поступається панелям — колір фарби не збігається з фасадом, покриття тріскається і навіть відпадає в умовах нашого клімату з його морозами, вологою, і спекою влітку. Як же бути в даній ситуації?

  1/
  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pg368287/fibrocement.ua/www/wp-content/themes/fibrocement/page-templates/home.php on line 193

  ПРОСТОТА І УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ФІБРОЦЕМЕНТНИХ ПАНЕЛЕЙ

  Більш ніж 20 років матеріал фіброцемент застосовується у побуті, мистецтві, дизайні і архітектурі. Архітектори, проектувальники і будівельники надають йому перевагу завдяки міцності, вогнестійкості, довговічності і універсальності. До речі, ви знаєте, яку першу назву дав австрійський винахідник Людвіг Гачек фіброцементним панелям? В ліцензії на виробництво, матеріал вказаний під назвою «Етерніт», від латинського «aeternitas», що означає «вічний».

  ПЕРЕВАГИ ФІБРОЦЕМЕНТУ
  Затишок та комфорт для життя

  Все завдяки дизайну, властивостям панелей та способу монтажу.

  Стійкість до спеки, морозів, вологого клімату

  Сертифікати якості

  SO 9001: 2008 ISO 14000

  Клас вогнестійкості

  Негорючий - А1 (EN13501-1)

  Стійкість до природних умов

  Фіброцементні фасади стійкі до грибка, хімічної дії, затоплення, атмосферних явищ, ультрафіолету.

  Легкість

  Завдяки легкості, фіброцементна панель не тисне на фундамент і проста в транспортуванні та монтажі - вага панелі завтовшки 8 мм становить лише 11,2 кг/м².

  Широка сфера застосування

  Фіброцементні панелі для дахів з готовою ізоляцією – ідеальне рішення для дачі, гаража, складу, офісу, мансарди, альтанки, веранди, останнього поверху у багатоповерховій будівлі

  Простота у монтажі

  Більше не потрібно штукатурити та шпаклювати стіни, що дозволяє значно заощадити. Сендвіч-панелі повністю готові до встановлення на фасаді багатоповерхівки або для будівництва модульного будинку – не потрібно закуповувати додаткові матеріали

  Широкий асортимент

  Гарантія від виробника 10 років

  НАША ПРОДУКЦІЯ ФІБРОЦЕМЕНТНИХ ПАНЕЛЕЙ

  Панелі з фібробетону дивують різноманітністю стилів і тонкощами декоративної обробки. При цьому вони міцні, морозостійкі, негорючі, не бояться води, ультрафіолетових променів, хімікатів, атмосферних явищ. Ми співпрацюємо з найкращими заводами світу, маємо власний імпорт, найбільший асортимент та складську програму, тому можемо надати найкращі умови для придбання фіброцементних панелей. Запрошуємо до співпраці архітекторів, дизайнерів та дилерів.

  • Гладкі
  • Текстуровані
  • Сендвіч-панелі
  Онлайн презентація нашої продукції
  Дивитись
  ТЕСТИ НА ГОРЮЧІСТЬ І ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ

  СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

  ISO 9001: 2008
  ISO 14000
  Стандарт EN 12467
  Клас негорючості: EN13501-1 (А1)
  Розробка і експлуатація відповідно до регламенту REACH

  Але, чи відповідає ця технологія стандартам будівництва затвердженим в Україні? Чи дозволено у нас будівництво з використанням фіброцементних панелей?

  Фіброцемент широко використовується в Україні для будівництва об’єктів різного рівня складності. Фіброцемент має унікальні можливості використання, та сертифікований згідно ДСТУ Б В.2.6-35:2008 та ДСТУ Б В.2.7-277:2011.