Ми працюємо. Також ми сформували гуманітарний фонд та віддаємо 1 гривню, з кожного купленого Вами квадратного метра, на благодійність.

Фіброцементний сайдинг - найкраще рішення для фасаду в Україні!

Фіброцементний сайдинг вже давно завоював багатьох прихильників, як серед будівельних компаній, так і серед володарів частних будинків, які обирають довговічний перевірений часом матеріал. Причини цього дуже прості: негорючість, довговічність, вологостійкість, простота монтажу, резистентність до комах та доступна ціна на сайдинг фіброцементний. Фібросайдинг виглядає натурально і привабливо, повністю відтворює текстуру дерева. При цьому, він абсолютно екологічний і безпечний для здоров’я людини.

Каталог та прайс

  ОНЛАЙН ПРЕЗЕНТАЦИЯ НАШЕЙ ПРОДУКЦИИ
  Смотреть

  Переваги фіброцементного сайдингу

  Встановлюючи сайдинг з фіброцементу на своєму фасаді, ви забезпечуєте фактуру натурального дерева, тільки в інтерпретації матеріалу, який значно міцніший і легший для монтажу. В свою чергу, фіброцементний сайдинг під камінь додає стінам певного роду монументальності, а в деяких випадках – індустріальності і брутальності. Сучасна технологія виробництва робить сайдинг фіброцементний найкращим матеріалом, та не має альтернатив.

  З роками така фактура не потріскається і не втратить свій колір або геометрію, адже фіброцементний сайдинг стійкий до впливу сонячних променів, дощу, вітру, жари та морозу. Будьте уважні – цей матеріал вимагає спеціального способу установки! Будь-ласка, перед початком монтажу ознайомтесь з інструкцією, що дозволить встановити фасад із фіброцементного сайдингу максимально швидко і без особливих зусиль.

  Фіброцементний сайдинг – виробництво

  Виробництво сайдингу фіброцементного мало чим відрізняється від створення аналогічних виробів із плитних матеріалів. Проте, у наших постачальників є лише пара суттєвих відмінностей. Перша – це вузькі листи розміром 200 х 3000 х 6 мм. Друга – основна колекція фібросайдингу представляє імітацію різних текстур, тому у Вас є можливість обирати найкращий варіант для Вашого фасаду.

  При цьому, «інгредієнти» для приготування листів цього матеріалу достатньо прості. Це пісок дрібного помелу, цемент, вода, целюлозні волокна. Лише у процентному співвідношенні формула може мінятися, в залежності від використання. Загальну картину взаємовідношення матеріалів можна представити так:

  Силікон – 25-60%

  Цемент – 15-40%

  Волокна целюлози – 1-15%

  Добавки – 0-5%

  Транспортування, зберігання і установка фіброцементного сайдингу також потребує відповідності до міжнародних стандартів для того, щоб матеріал добре зберігся і прослужив максимально довго. Ми можемо Вас проконсультувати і надати всю необхідну допомогу для того, щоб ви відчули всі переваги використання цього матеріалу у будівництві сучасних будинків.

  ПЕРЕВАГИ ФІБРОЦЕМЕНТУ

  Затишок та комфорт для життя

  Все завдяки дизайну, властивостям панелей та способу монтажу.

  Стійкість до спеки, морозів, вологого клімату
  Сертифікати якості

  SO 9001: 2008 ISO 14000

  Клас вогнестійкості

  Негорючий – А1 (EN13501-1)

  Стійкість до природних умов

  Фіброцементні фасади стійкі до грибка, затоплення, атмосферних явищ, ультрафіолету.

  Легкість

  Завдяки легкості, фіброцементна панель не тисне на фундамент і проста в транспортуванні та монтажі – вага панелі завтовшки 8 мм становить лише 11,2 кг/м².

  Широка сфера застосування

  Фіброцементні панелі для дахів з готовою ізоляцією – ідеальне рішення для дачі, гаража, складу, офісу, мансарди, альтанки, веранди, останнього поверху у багатоповерховій будівлі

  Простота у монтажі

  Більше не потрібно штукатурити та шпаклювати стіни, що дозволяє значно заощадити. Панелі повністю готові до встановлення на фасаді багатоповерхівки або для будівництва модульного будинку – не потрібно купувати додаткові матеріали

  Широкий асортимент
  Гарантія від виробника 10 років

  Чому варто купити фіброцементний сайдинг у нас?

  Для тих, хто хоче купити фіброцементний сайдинг в Україні, у нас є кілька варіантів. Варто одразу зазначити, що ціни в наших прайсах на фібросайдинг цілком прозорі і залежать від кількості і конфігурації матеріалу який ви хочете замовити. Можливо, ви хочете купити фіброцементний сайдинг під замовлення, зовсім унікального декоративного і конструктивного рішення? Ми з задоволенням зможемо допомогти Вам у цьому! Записуйтесь на індивідуальну консультацію, а ще краще – відвідайте наш шоу-рум, щоб наживо пощупати все те, що буде прикрашати Вас будівельний проект довгі роки!

  При першому ж пошуку ціни на фіброцементний сайдинг в Україні, неважко помітити, що багато посередників називають оптові ціни, щоб привабити покупця. Після замовлення може виявитись, що матеріал треба чекати близько місяця, а то і більше. Це не наш випадок! Наш контракт з виробником дозволяє здійснити транспортування матеріалу швидко і зручно для Вас! А наша ціна на фіброцементний сайдинг буде високо конкурентна і підрахована чесно, без будь-яких прихованих націнок.

  ТЕСТИ НА ПАЛЬНІСТЬ І ВЛАГОСТІЙНІСТЬ