Ми працюємо. Також ми сформували гуманітарний фонд та віддаємо 1 гривню, з кожного купленого Вами квадратного метра, на благодійність.

КУПИТИ ГВЛ FERMACELL В УКРАЇНІ

Сьогодні навіть досвідчені будівельники для оздоблення приміщень намагаються замість звичного гіпсокартону купити ГВЛ плиту. Так як за рахунок грамотно підібраного складу гіпсоволокнистий лист за багатьма експлуатаційними характеристиками перевершує своїх конкурентів, особливо з огляду на їхню вартість. На сучасному будівельному ринку можна знайти такий будівельний матеріал різних виробників, який відрізняється не лише технічними параметрами, а й вартістю. Наша компанія з такого асортименту пропонує віддати перевагу продукції провідної німецької фірми.

Каталог та прайс

  ОНЛАЙН ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ
  Дивитись

  Особливості ГВЛ

  Ми пропонуємо купити гіпсоволокнистий лист німецького виробника, що має ряд визнаних переваг:

  • Економічність проведення будівельних робіт. Традиційно будівництво дерев’яної споруди неможливо здійснити із застосуванням одного матеріалу. Для вирішення такої проблеми рекомендуємо купити плити Fermacell, які можна успішно використовувати для облаштування як несучих стін, так і міжповерхових перекриттів як вологостійкі та протипожежні будівельні елементи.
  • Універсальність застосування. Зазвичай такі листові будівельні продукти випускаються у різних виконаннях з урахуванням сфери застосування. Однак в асортименті бренду Fermacell можна підібрати ГВЛ для стін і стель, так і придбати гіпсоволокнистий лист на підлогу. Адже ці універсальні плити можуть одночасно виконувати будівельні, звукоізолюючі, вологонепроникні та протипожежні функції.
  • Високий рівень показників міцності. За рахунок однорідної структури плити Fermacell мають відмінну стабільність геометричних розмірів і стійкість до механічних навантажень. У зв’язку з цим німецька фірма надає можливість купити ГВЛ для використання як елемент облицьовування або обшивки замість дерев’яних панелей, так і несучих конструкцій.
  • Відрізняються екологічною чистотою. Для виготовлення плит Fermacell використовуються лише натуральні матеріали: гіпс, перероблений папір, вода. У їхньому складі відсутні будь-які клейові склади. Якщо ви здійснюєте екологічно чисте будівництво, рекомендуємо купити гіпсоволокнисті листи Fermacell.

  Область застосування ГВЛ

  Гіпсоволокнисті листи широко використовуються для облаштування різноманітних об’ємних конструкцій, обшивки стін, настилу чорнових підлог як у приміщеннях громадського, виробничого, офісного, комерційного призначення, так і в приватних будинках. ГВЛ плита має великий попит при:

  • Облаштування міжкімнатних перегородок. У цьому випадку листи не товщі за 12,5 мм закріплюють на сталевий або дерев’яний каркас. Як правило, використовують фінішне оздоблення шпалерами, фарбою, плиткою.
  • Вирівнювання стін. Фіксацію здійснюють як безпосередньо на несучу базову конструкцію, так і на профільну або дерев’яну решетування. Панелі можна прикрасити, заклеїти шпалерами, оформити керамічною плиткою.
  • Облаштування ніш чи коробів.
  • Укладання чорнової підлоги за технологією сухої стяжки з подальшим застосуванням різного фінішного покриття для підлоги: лінолеуму, ламінату, паркету.
   Влаштування підвісних стель. Дозволяють створити ідеально рівну поверхню стель на тривалий термін з мінімальними трудовими витратами.

  Як різати та проводити монтаж ГВЛ

  Розкроїти гіпсоволокнистий лист досить легко. Спочатку на ньому робиться розмітка відповідно до необхідних розмірів. Потім доклавши металеву рейку або лінійку проводимо з невеликим зусиллям по лінії розрізу кілька разів шевським ножем до появи надрізу певної глибини. Надрізаний лист укладається на рівну поверхню, наприклад, стіл або стелаж. З невеликим зусиллям натискаємо на фрагмент, що відрізається, і за рахунок зламу відокремлюємо його від основного шматка. Розрізати плиту також можна за допомогою електролобзика, циркулярної пилки. При цьому потрібний різальний інструмент, який використовується для роботи з деревом.

   

  Установка ГВЛ може здійснюватися двома способами:

  Листи закріплюються на основній поверхні з використанням спеціального клею. Для більш надійного кріплення рекомендується додатково застосовувати шурупи.

  ГВЛ плити фіксують у певному положенні за допомогою каркасної конструкції. Каркас можна збирати з дерев’яних брусів чи металевих оцинкованих профілів. При цьому відстань між його несучими елементами має бути не більше 400 мм.

  Кріпити ГВЛ шурупами потрібно з кроком не більше 400 мм. А шапки елементів кріплення потрібно втопити в листі на 1,5…2,5 мм.

  Переваги ГВЛ

  Відмінні показники пожежної безпеки

  Вогнестійкість ГВЛ класу В1. Відсутність схильності до горіння досягається завдяки добавкі до складу антипіренів.

  Забезпечується простий процес монтажу

  Листи можна легко розрізати та закріпити з використанням звичайних саморізів.

  Не схильний до деформації

  ГВЛ плита чудово протистоїть різноманітним механічним навантаженням.

  Чудові показники гігроскопічності

  Присутність у структурі гіпсу забезпечує здатність гіпсоволокна легко вбирати надлишки вологи в приміщенні і також добре її віддавати, коли повітря стає знову «сухим». У зв’язку з цим у кімнатах, оформлених з використанням таких листів, завжди підтримується сприятливий мікроклімат.

  Чому варто купити гіпсоволокнистий лист у нас

  Наша компанія є єдиним офіційним постачальником ГВЛ німецького бренду Fermacell. Розуміючи важливість забезпечення комбінації хорошої якості та привабливої вартості, ми уклали контракт безпосередньо з виробником. Тому пропонуємо купити ГВЛ плиту відмінної якості за чудовою ціною зі зручними розмірами для споживачів в Україні.

  ТЕСТИ НА ГОРЮЧІСТЬ І ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ