Ми працюємо. Також ми сформували гуманітарний фонд та віддаємо 1 гривню, з кожного купленого Вами квадратного метра, на благодійність.

FAQ

Що таке фіброцемент? Де можливо застосувати?

Фіброцемент це армований будівельний матеріал, що складається з цементу, піску і мінеральних наповнювачів. Виготовляється шляхом пресування та запікання в автоклаві. Можливості застосування матеріалу безмежні, найбільш часто фіброцементні плити застосовуються при обробці фасаду висотного і малоповерхового будівництва, облаштування покрівлі та внутрішнього оздоблення приміщень. Обмежень в застосуванні не має, може використовуватися для зовнішніх і внутрішніх робіт. Фіброцемент це вкрай міцний і досить гнучкий матеріал.

Вентильований фасад із використанням фіброцементних плит. Порядок монтажу.

Висока міцність, негорючість, екологічність, довговічність, вологостійкість, легкість конструкції та монтажу, резистентність до комах та високі акустичні властивості виводять плити та сайдинг з фіброцементу на перше місце серед вентильованих фасадів.

Коротка інформація щодо монтажу вентильованого фасаду. Вентильований фасад включає:

– несучу частину: повнотілу цеглу, газобетонні блоки, залізобетонний моноліт та металевий або дерев’яний каркас;
– теплоізоляційна шар у вигляді мінеральної, кам’яної або деревної вати;
– дерев’яної чи металевої підсистеми;
– дифузійно-гідроізоляційну мембрану;
– фіброцементні плити;

Більше інформації про монтаж Ви можете отримати за посиланням

Які переваги має фіброцемент у порівнянні з іншими матеріалами?

Фіброцемент – це сучасний будівельний матеріал, який активно використовується для заміни «стандартних» матеріалів. Основними перевагами є: міцність, пожежна безпека (фіброцемент негорючий), вологостійкість, низьке лінійне розширення (близько 0.2 – 0.5 мм на кв.м.), простий монтаж, стійкість до комах та грибків, легка вага та високі акустичні властивості.

Де виготовляється ваша продукція?

Ми співпрацюємо лише з перевіреними фабриками, які мають досвід виробництва виробів із фіброцементу понад 10 років. Ми гарантуємо довговічність та високу якість. Продукція має всі необхідні українські і (ТА) міжнародні сертифікати.

Яка гарантія на фіброцементні плити?

Гарантія на вироби із фіброцементу становить 10 років. Даний продукт стійкий до розтріскування, гниття і пошкодження від комах.

Який термін служби панелей Hekim Yapi?

Термін служби складає більше 50 років.

Який клас горючості у матеріалу?

Фіброцемент відноситься до класу НГ (негорючі). Підходить для внутрішнього використання для обшивки внутрішніх та зовнішніх стін, стелі, лазні, котельні, димоходу тощо. Ви можете ознайомитись із сертифікатом пожежної безпеки у розділі «Сертифікати», додатково доступне відео з прямим впливом вогню.

Фарбування матеріалу та оздоблення іншими видами матеріалів.

Ми пропонуємо не фарбовані та пофарбовані в масі фіброцементні плити. Для фарбування фіброцементу використовуються фарби на водяній, акриловій та силіконовій основі. Неприпустимо застосування фарб на олійній основі. Ми співпрацюємо з компаніями-лідерами ринку фарб у вигляді Remmers, Tikkurila та Feidal. Ви можете замовити фарбування у нас або самостійно пофарбувати матеріал до або після монтажу згідно з нашими рекомендаціями. Гарантія на фарбування становить 7 років.

Фіброцементні плити можуть бути облицьовані керамічною плиткою, штукатуркою, флізеліновими та склошпалерами. Керамічну плитку необхідно укладати на ґрунтовану поверхню фіброцементної плити з використанням еластичних цементних клейових сумішей.

Екологічність. Відсутність азбесту.

Матеріал абсолютно екологічний, підходить для внутрішнього застосування та не шкодить навколишньому середовищу. Матеріал не містить азбесту, фіброцемент активно застосовується для заміни азбестових виробів у США та ЄС.

Чим різати та свердлити фіброцементні плити?

Для різання може застосовуватися будь-який ручний інструмент. Ми радимо застосовувати електролобзик з твердосплавними зубами, ручну циркуляційну пилку з алмазним диском або диском для різання фіброцементу.
Для свердління фіброцементних плит використовують свердло із загартованої сталі з ріжучою кромкою. У продажу є спеціальні свердла для фіброцементу. Неприпустиме свердління кількох панелей відразу або використання ударної функції.

Які кріплення використовуються при монтажі фіброцементних плит?

Фіброцементні панелі встановлюються на опорну конструкцію. Опорною конструкцією може бути металева конструкція (частіше використовується для висотного будівництва) або дерев’яні рейки (малоповерхове будівництво). Панелі кріпляться за допомогою саморізів, заклепок та гвинтів. Дерев’яна рейка є доступною для придбання в нашому магазині. Підсистеми з металу вимагають індивідуального прорахунку, для вирішення складних завдань ми співпрацюємо зі світовим лідером у сфері кріплень – Hilti Україна.

Який зазор використовується для монтажу фіброцементних плит?

Фіброцемент має низьке лінійне розширення. Зазор між плитами складає 3-5мм.

Як правильно зберігати фіброцементні плити?

Фіброцемент правильно зберігати у горизонтальному положенні, на піддоні.