Ми працюємо. Також ми сформували гуманітарний фонд та віддаємо 1 гривню, з кожного купленого Вами квадратного метра, на благодійність.

Фіброцементні фасади

З недавніх часів, фасадна ізоляція житлових, громадських, і промислових будівель стала обов’язковою вимогою відповідно до ДСТУ і євростандартом як для новобудов, так і для модернізації чи капітального ремонту старих екземплярів архітектурної думки.

Відповідно, мешканці і будівельні компанії всерйоз задумуються над тим, на яких же фасадних матеріалах зупинити свій вибір для того, щоб теплоізоляція була не тільки ефективною і довговічною, але і привабливою з точки зору зовнішнього вигляду.

Каталог та прайс

  Продукція
  Гладкие внешние фиброцементные листы Гладкі листи HekimBoard

  Ціна за м²: 654 грн.

  Гладкі листи Siniat

  Ціна за м²: 481 грн.

  Гладкі листи tepePan

  Ціна за м²: 681 грн.

  Текстура блочный камень Панель з текстурою блочного каменю

  Ціна за м²: 1978 грн.

  Панель з текстурою малого блочного каменю

  Ціна за м²: 2201 грн.

  Текстура декоративный камень Панель з текстурою декоративного каменю

  Ціна за м²: 1141 грн.

  Текстура смешанный камень - фиброцементные панели Панель з текстурою змішаного каменю

  Ціна за м²: 1149 грн.

  Панель з текстурою кам’яної кладки

  Ціна за м²: 1141 грн.

  Текстура мокрый камень Панель з текстурою мокрого піску

  Ціна за м²: 1157 грн.

  Текстура под натуральный камень - фиброцементная плита Панель з текстурою натурального каменю

  Ціна за м²: 1141 грн.

  Текстура под кирпич Панель з текстурою цегли

  Ціна за м²: 1151 грн.

  Сайдинг без текстури

  Ціна за м²: 947 грн.

  Сайдинг с текстурой ореха Сайдинг з текстурою горіха

  Ціна за м²: 1101 грн.

  Сип панелі

  Ціна за м²: За запитом

  пофарбовані в масі фіброцементні плити Пофарбовані в масі

  Ціна за м²: 2207 грн.

  Шип-паз лист. Без текстури Шип-паз лист. Без текстури. Руст 290мм

  Ціна за м²: 1337 грн.

  Шип-паз лист. Горіх. Руст 125мм

  Ціна за м²: 2030 грн.

  Шип-паз лист. Горіх. Руст 290мм

  Ціна за м²: 1389 грн.

  Гіпсоволокнистий лист

  Ціна за м²: 878 грн.

  Цементно-стружкові плити

  Ціна за м²: 658 грн.

  ЦСП з текстурою дерева

  Ціна за м²: 949 грн.

  ЦСП з текстурою каменю

  Ціна за м²: 1042 грн.

  ОНЛАЙН ПРЕЗЕНТАЦИЯ НАШЕЙ ПРОДУКЦИИ
  Смотреть

  Фіброцементні фасади – це правильне рішення

  Чи бачили ви одиночні утеплені квартири в багатоповерхівках, які вибиваються з фасаду всієї побудови, а також, внаслідок перепаду температур, «одаровують» сусідів токсичним грибком? В результаті застосування неправильних фасадних матеріалів і недотримання технології, багато видів ізоляції відвалюються за кілька років після установки, пропускають вологу, створюють неприродній внутрішній клімат квартири, в якій жити стає просто нестерпно.

  У пошуках нових рішень для економного і безпечного оздоблення фасадів, наші постачальники впровадили нову технологію – фіброцементні плити для фасадів. Зв’язуючим елементом цементної основи в цій формулі стали натуральні волокна целюлози. Довговічність і різноманітність фактур забезпечили полімери на основі силікону. Міцність і стійкість до внутрішніх умов – традиційна мінеральна основа, подрібнений пісок, автоклавування під тиском водяного пару.

  Фіброцементні фасади на будь-який смак!

  Винахідливі вчені цієї компанії також розробили власну лінію фасадних сендвіч-панелей. Вибираючи фасад із фібробетону, Ви можете обрати як одношарові фасадні панелі з фіброцементу, так і цілий комплекс з вологозахисної плівки, утеплювача (пінополістирол чи мінеральна вата), вітрозахисної плівки, і самої панелі. Часто в такий фасадний «сендвіч» уже на заводі вставляються анкерні дюбелі відповідної міцності. Залишається тільки закріпити таку фібробетонну фасадну панель на каркасі!

  Також, існують двосторонні фібробетонні фасадні панелі з декоративним оздобленням для інтер’єру з одного боку, і екстер’єру – з іншого. За бажанням можна також додати шар звукоізоляційного матеріалу. Таким чином, Ви отримуєте більш вигідний, довговічний, і функціональний варіант фасадної канадської технології, за якою модульний дім можна зібрати всього за кілька днів, а радувати він вас буде як мінімум 100-150 років.

  ПЕРЕВАГИ ФІБРОЦЕМЕНТУ

  Затишок та комфорт для життя

  Все завдяки дизайну, властивостям панелей та способу монтажу.

  Стійкість до спеки, морозів, вологого клімату
  Сертифікати якості

  SO 9001: 2008 ISO 14000

  Клас вогнестійкості

  Негорючий – А1 (EN13501-1)

  Стійкість до природних умов

  Фіброцементні фасади стійкі до грибка, затоплення, атмосферних явищ, ультрафіолету.

  Легкість

  Завдяки легкості, фіброцементна панель не тисне на фундамент і проста в транспортуванні та монтажі – вага панелі завтовшки 8 мм становить лише 11,2 кг/м².

  Широка сфера застосування

  Фіброцементні панелі для дахів з готовою ізоляцією – ідеальне рішення для дачі, гаража, складу, офісу, мансарди, альтанки, веранди, останнього поверху у багатоповерховій будівлі

  Простота у монтажі

  Більше не потрібно штукатурити та шпаклювати стіни, що дозволяє значно заощадити. Сендвіч-панелі повністю готові до встановлення на фасаді багатоповерхівки або для будівництва модульного будинку – не потрібно закуповувати додаткові матеріали

  Широкий асортимент
  Гарантія від виробника 10 років

  Фасадні фіброцементні панелі?

  Фіброцементні фасади – новинка на українському ринку. Тим не менше, фасадні фіброцементні плити вже давно завоювали визнання як в Європі, так і на заокеанських континентах. Їх широко використовують при будівництві багатоповерхівок, котеджів, а також при будівництві бізнес-центрів, готелів, громадських будівель, мечетей, культурно-розважальних комплексів.

  Фасадні панелі з фібробетону з деревною фактурою виглядають зовсім як справжні, тільки в багато разів міцніші і стійкіші до погодних умов. Облицювальні фіброцементні панелі можуть також виготовлятись на замовлення, оскільки технологія дозволяє задовольнити будь-які фантазії дизайнера. На Ваш смак пропонуємо гладкі фактури, різні узори, деревинну шорсткість і класичну ліпнину, строгість хай-теку і брутальність лофту.

  Фасадні фіброцементні плити від нашого виробника в функціональному плані відрізняються від конкурентів якнайширшим асортиментом. І поки дизайнери визначаються з естетичним виглядом, інженери обирають конструктивне наповнення, яке отримають фіброцементні фасадні панелі для конкретного будівельного проекту.

  Вентильовані фасади з фіброцементних плит можуть встановлюватись на різних по конфігурації монтажних конструкціях, в залежності від товщини і розміру плит і утеплювача, а також від висоти будівлі. В цьому зв’язку досить важливо, що наш постачальник – єдиний виробник, який пропонує системи монтажу, уже протестовані і сертифіковані для кожного окремого класу фасаду із фіброцементних плит. Відповідно, надійність, якість, і відповідність міжнародним стандартам безпеки при виборі їхніх систем монтажу – гарантовано.

  ТЕСТИ НА ГОРЮЧІСТЬ І ВЛАГОСТІЙКІСТЬ