Ми працюємо. Також ми сформували гуманітарний фонд та віддаємо 1 гривню, з кожного купленого Вами квадратного метра, на благодійність.

Sip-панелі з фіброцементу

Сіп панелі за останні роки стали мало не найпопулярнішим матеріалом в малоповерховому будівництві. Причини цього дуже прості: екологічність, легкість, швидкість будівництва, значна економія. При цьому, якість довгого і щасливого життя в такому домі напряму залежить від якості матеріалів, що застосовуються.

Каталог та прайс

  ОНЛАЙН ПРЕЗЕНТАЦИЯ НАШЕЙ ПРОДУКЦИИ
  Смотреть

  Sip панелі: що це?

  SIP панель (Structural Insulated Panel) – це готові пласти будівельного матеріалу для зведення стін і дахів, які складаються з кількох шарів матеріалу. Середній шар складається з утеплювача, який ізольований між двома шарами зовнішнього матеріалу. В нашому випадку – це високоякісний фіброцемент. Будівництво з використанням сіп панелей в Києві обговорюється уже давно. Багато скептиків і любителів «старої школи» сумніваються в якості такої технології… і продовжують обробляти від плісняви, наносити все нові шари шпаклівки а також зовнішнього утеплення на свої, здавалось би, вічні бетонні побудови. Тим часом, при більш детальному аналізі наших сіп панелей, термін експлуатації яких становить 100-150 років, Вашій увазі відкриваються суттєві переваги у якості, підтверджені лабораторним тестуванням та сертифікатами ЕС.

   

   

  • Вогнетривкість: фіброцемент клас А1 (негорючий), пінополістирол клас В1 (слабо горючий)
  • Морозостійкість і вологостійкість: стандарт TS EN 12467
  • Поглинання вологи: 0,5 мм/м
  • Щільність ~ 1350±50 кг/м3
  • Модуль еластичності: 8000 N / м2 (довжина), 6000 N / мм2 (ширина)

  Чому варто купити sip панелі в нас?

  Багато недобросовісних дистриб’юторів продають вироби, які не призначені для вологостійкості, морозостійкості і стійкості до атмосферних явищ. Будинки будуються швидко, і в поспіхах залишаються величезні щілини, від яких з’являється пліснява і вірогідність того, що такі панелі рано чи пізно просто складуться. Як же потурбуватись про безпеку при будівництві і вибрати матеріал, який дійсно не гниє і не горить, а його міцність – така ж, як і у багатоквартирних бетонних будівлях? На щастя, не потрібно іти на компроміс, купляючи старі варіанти з використанням деревної стружки. Нова технологія сіп панелей з фіброцементу вирішує всі проблеми, на які раніше наштовхувались покупці цього виду будматеріалів. Наш прямий постачальник виготовляє високоякісні плити з фіброцементу з внутрішнім шаром із мінеральної вати чи пінополістиролу.

  Хто виготовляє sip панелі?

  Завод з виробництва сіп панелей такого високого стандарту знаходиться в Туреччині і являє собою виробництво sip панелей повного циклу. Тобто, виробник контролює якість матеріалу на кожній стадії: від подрібнення піску для цементної суміші до виготовлення вологозахисних плівок внутрішнього шару.

  Легкі і міцні вироби з фіброцементу і утеплювача виробляються повністю готовими до установки, що також відкриває ряд переваг, якщо ви міркуєте над тим, щоб ці сіп панелі купити:

  • Легкість транспортування;
  • Монтаж сіп панелі відбувається за рекордні терміни;
  • Купити сіп панелі означає зекономити час і гроші які б використались на застосування важкої техніки;
  • Відмінні характеристики паропроникності (немає парникового ефекту);
  • Готовий виріб, немає необхідності в додатковому зовнішньому і внутрішньому оздобленні;
  • Можливість побудувати з sip панелі гараж самостійно;
  • Для мешканців курортних зон – можливість швидкого і рентабельного будівництва готелю з сіп панелі;
  • Затишний офіс із сіп панелей – прибуткова модель бізнесу;
  • В будівництві також застосовуються сіп панелі для бані, адже матеріал «дихає» і тому не боїться вологи.

  Де купити sip панелі в києві?

  Високий запит на сіп панелі охопив не тільки Київ, але і всю Україну. Завдяки активному росту кількості наших оптових замовлень, тепер Ви можете купити сіп панелі оптом, придбати сіп панелі на замовлення як в Київ, так і в будь-яке інше місто.

  Ми впевнені в якості виробів нашого постачальника. Саме тому, при оформленні замовлення на наші sip панелі, ціна ретельно прораховується відповідно до ваших технічних вимог. Недорогі сіп панелі також доступні і в багатьох конфігураціях. Ви можете обрати утеплювач з мінеральної вати чи пінополістиролу, а також визначитись з декоративною фактурою як внутрішнього, так і зовнішнього шару. Продаж сіп панелей відбувається з урахуванням індивідуальних потреб – швидка покупка можлива завдяки продукції в наявності, а ексклюзивні дизайнерські рішення виготовляються під замовлення.

  ТЕСТИ НА ГОРЮЧІСТЬ І ВЛАГОСТІЙКІСТЬ