Ми працюємо. Також ми сформували гуманітарний фонд та віддаємо 1 гривню, з кожного купленого Вами квадратного метра, на благодійність.

Купити фіброцементні плити

Фіброцементна плита – досить нова технологія на українському ринку. І поки всі інші витрачають величезні суми на застарілі матеріали, які розчаровують мешканців своєю недовговічністю і низькою якістю, вся Європа уже давно користується багаточисленними перевагами фіброцементу.

Каталог та прайс

  Продукція
  Гладкие внешние фиброцементные листы Гладкі листи HekimBoard

  Ціна за м²: 654 грн.

  Гладкі листи Siniat

  Ціна за м²: 481 грн.

  Гладкі листи tepePan

  Ціна за м²: 681 грн.

  пофарбовані в масі фіброцементні плити Пофарбовані в масі

  Ціна за м²: 2207 грн.

  Текстура блочный камень Панель з текстурою блочного каменю

  Ціна за м²: 1978 грн.

  Панель з текстурою малого блочного каменю

  Ціна за м²: 2201 грн.

  Текстура декоративный камень Панель з текстурою декоративного каменю

  Ціна за м²: 1141 грн.

  Текстура смешанный камень - фиброцементные панели Панель з текстурою змішаного каменю

  Ціна за м²: 1149 грн.

  Панель з текстурою кам’яної кладки

  Ціна за м²: 1141 грн.

  Текстура мокрый камень Панель з текстурою мокрого піску

  Ціна за м²: 1157 грн.

  Текстура под натуральный камень - фиброцементная плита Панель з текстурою натурального каменю

  Ціна за м²: 1141 грн.

  Текстура под кирпич Панель з текстурою цегли

  Ціна за м²: 1151 грн.

  ЦСП з текстурою каменю

  Ціна за м²: 1042 грн.

  ЦСП з текстурою дерева

  Ціна за м²: 949 грн.

  Сайдинг без текстури

  Ціна за м²: 947 грн.

  Сайдинг с текстурой ореха Сайдинг з текстурою горіха

  Ціна за м²: 1101 грн.

  Цементно-стружкові плити

  Ціна за м²: 658 грн.

  Шип-паз лист. Без текстури Шип-паз лист. Без текстури. Руст 290мм

  Ціна за м²: 1337 грн.

  Шип-паз лист. Горіх. Руст 125мм

  Ціна за м²: 2030 грн.

  Шип-паз лист. Горіх. Руст 290мм

  Ціна за м²: 1389 грн.

  ОНЛАЙН ПРЕЗЕНТАЦИЯ НАШЕЙ ПРОДУКЦИИ
  Смотреть

  Що таке плити з фіброцементу?

  Плита фіброцементна – це оздоблювальний матеріал, який використовується як альтернатива для інших технологій як зовнішнього покриття фасадів, так і дизайну стін в інтер’єрі. Фактично, це пресований і запечений в автоклаві цемент з додаванням органічних і неорганічних полімерів, що значно розширює можливості цього міцного і довговічного матеріалу. Завдяки оздобленні фасаду фіброцементними листами забезпечується стійкість до вогню, вологи, вітру, і сонячних променів. Всередині приміщення плити з фіброцементу відіграють роль матеріалу для зонування, а також для декоративного оздоблення. Фіброцемент екологічний, абсолютно безпечний для здоров’я, не виділяє токсинів, не має запаху, не порошить. Термін експлуатації такої плити – 100-150 років.

  Хто постачає фіброцементні плити в україну?

  Наші постачальники були одними з перших, хто взявся за виробництво фіброцементних панелей на основі органічних целюлозних волокон, а не шкідливого для здоров’я людини азбесту. На цей момент виробник має у власності кілька заводів загальною площею більш ніж 100 000 кв.м., фактично організувавши виробництво повного циклу.

  Це значить, що більше можна не думати про те, яким чином монтувати чи утеплювати будівлі, без сумніву обираючи фіброцемент. Справа в тому, що наші постачальники виготовляють не тільки власне плити, але і сертифіковані монтажні системи, а також готові сендвіч-панелі з тепло-, звуко- і гідроізоляцією.

  Ще один плюс – це естетичний фактор. На вибір клієнта пропонується широкий вибір фактур і форм: імітація каменю, дерева, глянцеві і матові поверхні, текстуровані, жолобчасті і гладкі. По формі фіброцементні панелі бувають прямі, кутові, і гнучкі. Ширина, висота і товщина фіброцементних плит здивують навіть найбільш креативних дизайнерів і архітекторів.

  ПЕРЕВАГИ ФІБРОЦЕМЕНТУ

  Затишок та комфорт для життя

  Все завдяки дизайну, властивостям панелей та способу монтажу.

  Стійкість до спеки, морозів, вологого клімату
  Сертифікати якості

  SO 9001: 2008 ISO 14000

  Клас вогнестійкості

  Негорючий – А1 (EN13501-1)

  Стійкість до природних умов

  Фіброцементні фасади стійкі до грибка, затоплення, атмосферних явищ, ультрафіолету.

  Легкість

  Завдяки легкості, фіброцементна панель не тисне на фундамент і проста в транспортуванні та монтажі – вага панелі завтовшки 8 мм становить лише 11,2 кг/м².

  Широка сфера застосування

  Фіброцементні плити – ідеальне рішення для дачі, гаража, складу, офісу, мансарди, альтанки, веранди, останнього поверху у багатоповерховій будівлі

  Простота у монтажі

  Більше не потрібно штукатурити та шпаклювати стіни, що дозволяє значно заощадити. Сендвіч-панелі повністю готові до встановлення на фасаді багатоповерхівки або для будівництва модульного будинку – не потрібно закуповувати додаткові матеріали

  Широкий асортимент
  Гарантія від виробника 10 років

  Як виглядає виробництво фіброцементних плит?

  Процес «приготування» фіброцементної плити починається з ретельного подрібнення піску. Підготовлений таким чином пісок далі змішується в конусному чані з цементом, целюлозними волокнами, синтетичними добавками і водою. Отримана суспензія обертається для рівномірного змішування, паралельно проходячи через циліндричні фільтри для отримання однорідної структури. Готова суміш запресовується у відповідні форми і попередньо твердіє. На фінальному етапі, панелі відправляються в автоклав з високим тиском пари і остаточно тверднуть. Продукт упаковується і відправляється на продаж.

  Наш шоурум фіброцементних плит

  Купити фіброцементну плиту в Україні зовсім неважко. Відвідувачі нашого шоу-рума (див. Контакти) мають шанс особисто переконатись в якості і зовнішньому вигляді плит з фіброцементу. Досвідчені менеджери проконсультують і допоможуть визначитись з вибором фіброцементних плит, які підходять під Ваші технічні вимоги та естетичний смак.
  Ціна на фіброцементні плити приємно здивує будь-якого клієнта. Завдяки постачанню великих партій напряму від виробника ми маємо приємну можливість зберігати мінімальні ціни при максимальній якості продукції.

  ТЕСТИ НА ГОРЮЧІСТЬ ТА ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ